mickiewicza15 top

Katowice, Mickiewicza 15

Centrum Biznesowe MICKIEWICZA 15 znajduje się w centrum Katowic, u zbiegu ulic Mickiewicza i Sokolskiej. W najbliższym sąsiedztwie naszego biurowca znajdują się placówki finansowe, zdrowotne, oświatowe, uczelnie wyższe oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Biurowiec ma dwa niezależne wejścia – główne od strony ulicy Mickiewicza oraz od strony dziedzińca, na którym znajduje się parking wewnętrzny. Całość jest dobrze skomunikowana z pozostałymi miastami Aglomeracji Śląskiej dzięki dostępności do dróg szybkiego ruchu – autostrada A4, DTŚ.

W głównym holu znajduje się całodobowa Recepcja. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale szkoleniowo-konferencyjne, w których można zorganizować spotkanie na 30 do 100 osób. W zależności od zapotrzebowania sale mogą być wyposażone w stoły, a krzesła ustawione w różnych konfiguracjach : układ kinowy, szkolny, bankietowy i podkowa.

Dodatkowo sale są wyposażone w następujący sprzęt - ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie oraz mają dostęp do internetu. Pomagamy również w organizacji cateringu oraz przerw kawowych. Wynajem sali możliwy jest 7 dni w tygodniu. Oprócz całodniowego wynajmu sal szkoleniowo-konferencyjnych, istnieje możliwość wynajmu na godziny, w zależności od potrzeb.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Kliknij i skontaktuj się z nami!

...

Lub zadzwoń

721 000 222

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyrights 2020 sale-konferencyjne.katowice.pl